Informacje o kleju Sticky Trap

Kliknij niżej żeby wybrać kraj

Lep na muchy końskie Sticky Trap

>>>  Ulotka Sticky Trap  <<<
 

>>> Frequently ask questions about Sticky Trap Horsefly-trap glue <<<

 

 

Lep na muchy końskie

Sticky Trap Glue to czynnik klejący w naszych pułapkach! Ten klej został specjalnie opracowany w celu łapania much końskich, gzów i innych gryzących insektów w miejscach przebywania ludzi i zwierząt gospodarskich. Podstawowa receptura pochodzi z USA i jest używana na całym świecie w celu łapania agresywnych insektów. Sticky Trap jest skomponowany z naturalnych składników, ma kolor jasnobrązowy, klei przez długi czas (do 20 tygodni). Nie przyciąga owadów zapylających takich jak pszczoły czy motyle. Unikatowa receptura  Sticky Trap sprawia, że jest odporny na wodę i ciepło do 70oC. Jest także przyjazny dla środowiska i całkowicie bezpieczny.  Sticky Trap to klej używany przez sławną pułapkę Kylix Joer Glue Trap, której coraz więcej osób używa w różnych celach, min. do łapania much końskich. Zasada działania Horsefly Glue Trap jest prosta: gryzące owady, w tym muchy końskie, polują używając widzenia w podczerwieni, w celu znalezienia ciepłokrwistej ofiary. Samice potrzebują krwi, aby kontynuować cykl reprodukcyjny. Możliwe, że zauważyłeś, że czarne konie doznają ugryzień częściej niż jaśniejsze – jest to spowodowane tym, że ich ciemniejsze umaszczenie pochłania więcej światła i szybciej nagrzewa się, przez co jest bardziej widoczne dla muchy. Czarny, plastikowy obiekt ogrzany przez słońce, poruszający się na wietrze, przyciąga krwiożercze samice, poprzez symulowanie ofiary. Mucha podejmuje próbę ugryzienia ofiary, ale wyląduje na wiadrze i utknie całkowicie w  Sticky Trap Horsefly Glue. Jest to tani i prosty sposób na rozwiązanie problemów insektów gryzących w twojej okolicy.

 

Klej Sticky Trap jest odporny na deszcz i efektywny do 20 tygodni, w zależności od tego na jaki materiał został nałożony.

 

Zalety Lepu na muchy końskie Sticky Trap:

  • Lider wśród klejów stosowanych w pułapkach na muchy.
  • Najczęściej wybierany klej do tworzenia pułapek na muchy końskie i inne owady.
  • Wykonany z wyłącznie z naturalnych składników wysokiej, jakości, 100% Ekologiczny, wolny od pestycydów.
  • Możesz stworzyć do 30 pułapek z 1,5L wiadra Lepu na muchy Końskie Sticky Trap.
  • Wiadra można łatwo wyczyścić przy pomocy szpatułki i wykorzystywać je przez wiele lat.
  • Deszczoodporny i odporny na temperatury do 70oC .
  • Bezpieczna dla ludzi i zwierząt
  • Pszczoły, trzmiele, motyle oraz inne ważne gatunki, poszukujące słodkiego nektaru i zapylające rośliny nie są przyciągane przez klej Sticky Trap

 

Używanie kleju Sticky trap we właściwy sposób

Results Sticky Trap Horsefly trap with a bucket

 

Nasz klej do pułapek Sticky Trap najczęściej jest używany do przygotowywania pułapek z wykorzystaniem wiadra i sznurka, pomysł ten  zrodził się w Belgii latem 2014. Dzisiaj, te pułapki są popularne w ośrodkach dla koni, stajniach, zoo oraz hodowlach, ale także na basenach, boiskach sportowych i polach namiotowych, czyli wszędzie gdzie występuje dużo much końskich. Działa na tej samej zasadzie jak inne pułapki na muchy, ale jest o wiele tańszy i skuteczniejszy! System tradycyjnej pułapki typu „H” jest prosty. Muchy końskie, gzy i inne gryzące insekty polują, szukając ciepłych ciał z pomocą wzroku, a widzą w podczerwieni. Czarna kula wykorzystana w pułapce na muchy nagrzewa się, jednocześnie poruszana przez wiatr, przyciąga muchy końskie. Próbują one ugryźć kulę, co kończy się niepowodzeniem – trafiają do kanału, następnie do pojemnika na owady, tak działa pułapka typu „H”. Pułapki wykorzystujące klej są w użyciu od kilku lat i dają lepsze efekty, ponieważ owad przykleja się w momencie lądowania. Klejowe pułapki są także tańsze i prostsze do wykonania samemu, wystarczy ich kilka do pokrycia dużego obszaru. Dzięki klejowi na muchy Sticky Trap, kula pułapki typu „H” została zastąpiona czarnym wiadrem, nagrzewającym się na słońcu i poruszającym się na wietrze. Wiadro pokryte zostaje specjalnie opracowanym klejem Sticky Trap. Mucha końska widzi poruszający się cel, który próbuje ugryźć i przylepia się! Formuła kleju Sticky Trap jest przyjazna środowisku, bezpieczna w użyciu i nie zagraża innym zwierzętom.

 

Sticky Trap – Bez zbędnych ofiar

Korzystając z pułapek z klejem Sticky Trap, unikniesz złapania owadów zapylających. Pszczoły, trzmiele, motyle oraz inne ważne gatunki, poszukujące słodkiego nektaru i zapylające rośliny nie są przyciągane przez klej Sticky Trap. Polujące muchy końskie, szukające krwi w celu reprodukcji, zostaną złapane natychmiast w pułapkę. Klej na muchy końskie ma został opracowany w celu łapania ich, gzów i małych insektów gryzących, przy czy jest bezpieczny dla innych owadów, zwierząt i ludzi. Zawsze używaj kleju Sticky Trap, który jest bezpieczny w użyciu! Strzeż się imitacji i podróbek. Sticky Trap posiada MSDS (Multi Data Safety Sheet), który można znaleźć na naszej stronie internetowej. Klej został stworzony z naturalnych składników i nie jest toksyczny. Zalecamy zawieszenie pułapki poza zasięgiem konia czy innych zwierząt. Jednakże, jeżeli klej znajdzie się na skórze lub sierści zwierzęcia, nie spowoduje żadnej szkody i zejdzie sam w ciągu kilku dni. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, proszę skontaktuj się z przedstawicielem, lub skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych.

Nigdy nie umieszczaj pułapki w pobliżu kwiatów.
 

 

 


 

Film na temat Sicky Trap i płapek wykonanych przy jego użyciu

 
Jak zbudować najtańszą pułapkę na muchy końskie przy użyciu czarnego wiadra oraz Sticky Trap? (wideo)

 

 

Przykładowe pułapki przy użyciu Sticky Trap

 

 

Terms and conditions / Supply conditions Sticky Trap

Nawigacja

SocialMedia